Automatický Kávovar Purista

Jak napovídá už jeho název, kávovar Purista® má za úkol jediné: připravovat kávu, která je přesně taková, jaká má být – opravdu výborná!... více informací »
Automatický Kávovar Purista
Značka: Möbelix
11 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Jak napovídá už jeho název, kávovar Purista® má za úkol jediné: připravovat kávu, která je přesně taková, jaká má být – opravdu výborná!...

Jak napovídá už jeho název, kávovar Purista® má za úkol jediné: připravovat kávu, která je přesně taková, jaká má být – opravdu výborná! To mu umožňují jak nejmodernější technologie, tak dlouholeté zkušenosti společnosti Melitta v oblasti přípravy kávy. Informace o produktu Purista® Series 300 plnoautomatická kávovar Purista® je jedním z nejužších plnoautomatických kávovarů na světě. Díky modernímu přednímu panelu, velkým integrovaným tlačítkům a velkému otočnému přepínači je používání tohoto přístroje opravdu snadné. Nově navržená odkapávací miska má odkapávací tác z nerezové oceli s integrovanou vysoce kvalitní plastovou vložkou proti poškrábání.   Cena Plus X Award 2019 Kávovar Purista® už třikrát zaujal porotu odborníků z 26 odvětví největšího světového ocenění za inovace – ceny „Plus X-Award“ za technologie, sport a životní styl. Toto renomované ocenění získal v kategoriích „vysoká kvalita“, „design“ a „snadnost použití“.   Který? – Best Buy Co o něm řekli: „Podle naš&iacut Kvalitní a levný produkt Automatický Kávovar Purista lze pořídit jednoduše tu na našem webu v oblíbené rubrice kávovary a varné konvice. Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Möbelix dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Exkluzivní produkt Automatický Kávovar Purista od značky se zárukou kvality Möbelix můžete najít u nás nyní za super cenu! Nyní pořídíte jen za 11 499 Kč.