Dětský Nafukovací Bazén Fabius Ø Ca. 244cm

Vodní radovánky s rybičkami jako společníky jsou skutečným hitem léta. Vaše ratolesti se budou v nafukovacím bazénku FABIUS... více informací »
Dětský Nafukovací Bazén Fabius Ø Ca. 244cm
Značka: Möbelix
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Vodní radovánky s rybičkami jako společníky jsou skutečným hitem léta. Vaše ratolesti se budou v nafukovacím bazénku FABIUS...

Vodní radovánky s rybičkami jako společníky jsou skutečným hitem léta. Vaše ratolesti se budou v nafukovacím bazénku FABIUS cítit opravdu pohodlně. Bazén z PVC má rozměr cca 244 x 46 cm (H x V) a má praktický vypouštěcí ventil. Ať už v zahradě, na balkoně nebo na terase – tento bazén o vodním objemu 548 l poskytuje chladivé osvěžení pro ty nejmenší! Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE! Toto zboží není vystaveno na našich pobočkách, ale dá se tam jednoduše a pohodlně objednat a bude doručeno přímo k Vám domů. Upozorňujeme, že vyobrazená dekorace není součástí dodávky.

Tento kvalitní kousek Dětský Nafukovací Bazén Fabius Ø Ca. 244cm od kvalitní společnosti Möbelix snadno můžete sehnat tady teď právě výhodně. Ve skvělé akci za 699 Kč.