Držák Na Vysoušeč Vlasů Salerno B991779

Nevíte, kde uložit fén na vlasy? Pak je tento elegantní držák na vysoušeč vlasů ideální právě pro vás. Stojan s rozměry 15,5... více informací »
Držák Na Vysoušeč Vlasů Salerno B991779
Značka: Möbelix
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Nevíte, kde uložit fén na vlasy? Pak je tento elegantní držák na vysoušeč vlasů ideální právě pro vás. Stojan s rozměry 15,5...

Nevíte, kde uložit fén na vlasy? Pak je tento elegantní držák na vysoušeč vlasů ideální právě pro vás. Stojan s rozměry 15,5 x 14 x 14 cm (Š / V / D) z chromovaného hliníku je úžasně praktický a zdobí každou koupelnu svým krásným spirálovým designem. Instalace je rychlá a snadná a je vhodná pro všechny standardní vysoušeče vlasů. S tímto držákem můžete mít fén na vlasy vždy po ruce! Zajímavý produkt Držák Na Vysoušeč Vlasů Salerno B991779 je k získání prostě tu zařazený v kategorii ostatní příslušenství do koupelny! Pořiďte si ještě ostatní produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další skvělé zboží značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Möbelix má v nabídce vynikající výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Velmi žádaný kus Držák Na Vysoušeč Vlasů Salerno B991779 od kvalitní značky Möbelix snadno můžete najít u nás opravdu výhodně! Akční cena již od 149 Kč.