Jídelní Židle Rocksi

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Židle ROCKSI je flexibilní a praktická, dá se využít v různých stylech obytných prostorů a domácností.... více informací »
Jídelní Židle Rocksi
Značka: Möbelix
1 299 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Židle ROCKSI je flexibilní a praktická, dá se využít v různých stylech obytných prostorů a domácností....

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Židle ROCKSI je flexibilní a praktická, dá se využít v různých stylech obytných prostorů a domácností. Je vyrobena s robustním plastovým sedákem s opěrkou, které je potaženo textilním krytem tmavě šedé barvy. Jasné linie dotvářejí nohy ze světlého bukového dřeva. Aby bylo sezení pohodlné a měkké, jsou sedák i opěrka vystlané pěnou
Oblíbený a kvalitní produkt Jídelní Židle Rocksi máte možnost najít také u nás v oblíbené rubrice židle do jídelny. Nyní získáte akční produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Möbelix vyrábí vysoce kvalitní zboží Nové kousky každý den.

Tento akční výrobek Jídelní Židle Rocksi od oblíbené značky Möbelix snadno seženete zde teď právě skutečně levně! Akční cena 1 299 Kč.