Kameninová Váza Rezzo P: 17,3 Cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Malý dekorativní kousek, který vám udělá velké potěšení! Tato váza dodává každé... více informací »
Kameninová Váza Rezzo P: 17
Značka: Möbelix
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Malý dekorativní kousek, který vám udělá velké potěšení! Tato váza dodává každé...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Malý dekorativní kousek, který vám udělá velké potěšení! Tato váza dodává každé místnosti nádech elegance starých časů.Váza má průměr cca 17,3 cm a je vysoká 31,2 cm. Můžete do ní aranžovat sušené květiny nebo si každý týden dát dárek s čerstvými květinami!Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Tento unikátní produkt lze pořídit nyní tady na našem webu v populární kategorii vázy! Najděte si akční produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další produkty značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Kameninová Váza Rezzo P: 17,3 Cm od top značky Möbelix jednoduše pořídíte na našich stránkách teď se slevou! Akční ceny od 249 Kč.