Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U1) rozkl.s ÚP Aston Sic 17

Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Rozkládací, s úložným prostorem a polohovatelnými... více informací »
Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U1) rozkl.s ÚP Aston Sic 17
Značka: KASVO
39 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Rozkládací, s úložným prostorem a polohovatelnými...

Sedací souprava ve tvaru písmene U plná praktických funkcí a se smyslem pro pohodlí. Rozkládací, s úložným prostorem a polohovatelnými záhlavníky. Celková délka sedací soupravy DÉMON je 190 × 327 × 180 centimetrů. Na výšku měří 84 centimetry, k čemuž jí dopomáhají chromové nohy.
Kvalitní a oblíbený výrobek Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U1) rozkl.s ÚP Aston Sic máte možnost nakoupit teď na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy! Mrkněte na nové produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další prověřené kousky od výrobce KASVO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce KASVO svým zákazníkům dodává prvotřídní produkty A to je teprve začátek.

Oblíbený výrobek Kasvo DÉMON (DEIMOS) (U1) rozkl.s ÚP Aston Sic 17 od známého výrobce KASVO jednoduše můžete sehnat tady a teď skutečně levně. Nabídka již od 39 990 Kč.