Kasvo Postel MARTIN 160cm vč. roštu, ÚP a matrace

Čalouněná boxspring postel s úložným prostorem a bočním vyklápěním. Uvnitř matrace se ukrývá bonellová pružina, nechybí topper z líné pěny.... více informací »
Kasvo Postel MARTIN 160cm vč. roštu
Značka: KASVO
25 350 Kč
Ověřit dostupnost »
Čalouněná boxspring postel s úložným prostorem a bočním vyklápěním. Uvnitř matrace se ukrývá bonellová pružina, nechybí topper z líné pěny....

Čalouněná boxspring postel s úložným prostorem a bočním vyklápěním. Uvnitř matrace se ukrývá bonellová pružina, nechybí topper z líné pěny. Dodáváno bez dekorací. Povedený kousek Kasvo Postel MARTIN 160cm vč. roštu, ÚP lze koupit snadno tu na našich stránkách umístěný v sekci postele. Nyní najdete parádní produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na více kvalitních produktů značky KASVO. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce KASVO vám poskytuje velmi kvalitní sortiment.

Kvalitní a oblíbený výrobek Kasvo Postel MARTIN 160cm vč. roštu, ÚP a matrace s osvědčenou značkou KASVO můžete najít u nás téměř zdarma! Akční ceny již od 25 350 Kč.