Lampa Led Na Psací Stůl Nihat V:51cm, 5 Watt

Tato LED stolní lampa v bílé barvě vyniká futuristickým designem. Nejen vzhled této stolní lampy, ale i další funkce z ní... více informací »
Lampa Led Na Psací Stůl Nihat V:51cm
Značka: Möbelix
849 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato LED stolní lampa v bílé barvě vyniká futuristickým designem. Nejen vzhled této stolní lampy, ale i další funkce z ní...

Tato LED stolní lampa v bílé barvě vyniká futuristickým designem. Nejen vzhled této stolní lampy, ale i další funkce z ní dělají opravdového univerzálního hráče. Akrylová lampa má pružné rameno a lze ji nastavit podle vašeho přání. Integrovaný měnič barev osvětluje lampu různými barvami – takže zůstanete motivováni i po dlouhých hodinách práce. Pohodlí nabízí také dotykový stmívač, který se velmi snadno ovládá. Tato stolní lampa je dodávána se zabudovaným zdrojem světla LED s výkonem 5 W. S touto stolovou lampou získáte zdroj světla, který je o krok před ostatními stolními lampami.

Tento levný kus Lampa Led Na Psací Stůl Nihat V:51cm, 5 Watt značky Möbelix jednoduše můžete sehnat na našich stránkách levně. Akční cena již od 849 Kč.