Nástavec Na Skříň Aalen-Extra

Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa a navíc prakticky... více informací »
Nástavec Na Skříň Aalen-Extra
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa a navíc prakticky...

Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa a navíc prakticky řeší problémy s úložným prostorem! Skříňka v dekorech alpská bílá a dub Wotan má rozměry 181 x 39 x 54 cm (Š / V / H) a je vybavena 4 dveřmi. Upozornění: Horní deska je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Poznámka: Certifikovaný německý výrobek. Tento akční a ve slevě produkt Nástavec Na Skříň Aalen-Extra můžete pořídit nyní na webu umístěný v kategorii nástavce na skříně! Nyní můžete získat ještě ostatní kousky z této populární rubriky za super peníze!

Vynikající produkt Nástavec Na Skříň Aalen-Extra od značky Möbelix snadno můžete sehnat zde nyní téměř zdarma! Ceny již od 3 199 Kč.