Nástavec Na Skříň Celle Extra

S horní skříňkou CELLE EXTRA doplníte svou rohovou šatní skříň ze stejnojmenné série o další úložný prostor. Svými rozměry cca 117 x 39 x... více informací »
Nástavec Na Skříň Celle Extra
Značka: Möbelix
3 799 Kč
Ověřit dostupnost »
S horní skříňkou CELLE EXTRA doplníte svou rohovou šatní skříň ze stejnojmenné série o další úložný prostor. Svými rozměry cca 117 x 39 x...

S horní skříňkou CELLE EXTRA doplníte svou rohovou šatní skříň ze stejnojmenné série o další úložný prostor. Svými rozměry cca 117 x 39 x 117 cm (Š x V x V) získáte spoustu cenného úložného prostoru a navíc zaplníte prázdné místo nad skříní. Atraktivní kombinace dekoru dub Artisan/šedá zaujme na první pohled. Dvoje dvířka v efektním šedém vysokém lesku a korpusu v dubu Artisan jsou harmonicky integrovány. Vzhled završují hliníkové úchytky. Certifikáty jako Blue Angel, Golden M a Made in Germany podporují vysokou kvalitu vaší nové šatní skříně.
Tento žádaný produkt Nástavec Na Skříň Celle jde získat přímo u nás umístěný v sekci nástavce na skříně. Získejte skvělé produkty z naší rubriky v akci! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Nástavec Na Skříň Celle Extra od společnosti Möbelix jednoduše získáte teď skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 3 799 Kč.