Nástěnná Police Giga

Jednoduchá černá polička se vyznačuje svým svěžím vzhledem a všestrannou využitelností - ať už na knihy, dekorace nebo rámečky! S trendovou... více informací »
Nástěnná Police Giga
Značka: Möbelix
519 Kč
Ověřit dostupnost »
Jednoduchá černá polička se vyznačuje svým svěžím vzhledem a všestrannou využitelností - ať už na knihy, dekorace nebo rámečky! S trendovou...

Jednoduchá černá polička se vyznačuje svým svěžím vzhledem a všestrannou využitelností – ať už na knihy, dekorace nebo rámečky! S trendovou poličkou GIGA můžete stylově odprezentovat své nejkrásnější předměty a dodat tak svému domovu útulnou atmosféru. Police s rozměry 80 x 3,8 x 23,5 cm (š / v / h) má maximální nosnost 10 kg a dává vám příležitost na mnoho nápadů. Tento kvalitní a žádaný produkt Nástěnná Police Giga můžete koupit nyní tady a teď na našem webu v populární sekci nástěnné police. Získejte jiné produkty z této oblíbené rubriky za výborné peníze. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Nástěnná Police Giga od populární značky Möbelix pořídíte tady teď za výhodnou cenu! Akční cena 519 Kč.