Nástěnný Regál Simple 3

3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v betonovém vzhledu dodá vašemu bydlení ten správný... více informací »
Nástěnný Regál Simple 3
Značka: Möbelix
529 Kč
Ověřit dostupnost »
3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v betonovém vzhledu dodá vašemu bydlení ten správný...

3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v betonovém vzhledu dodá vašemu bydlení ten správný šmrnc. Regály s rozměry 30x30x12 cm, 27x27x12 cm a 24x24x12 cm (š / v / h) si můžete uspořádat zcela podle vašich představ. Díky 3-dílnému nástěnnému regálu budete mít místo na vaše oblíbené dekorační předměty, fotografie, vázy, svíčky nebo jiné doplňky. 3-dílný nástěnný regál je moderní a hodí se do každé místnosti!Kvalitní a žádaný výrobek Nástěnný Regál Simple 3 máte možnost najít mimo jiné tady u nás v oblíbené kategorii nástěnné police. Připravili jsme ještě podobné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Möbelix pro své zákazníky nabízí špičkové produkty.

Tento žádaný kus Nástěnný Regál Simple 3 s osvědčenou značkou Möbelix můžete získat právě nyní skutečně levně! Právě teď jen za 529 Kč.