Odkládací Stolek Bali

Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a... více informací »
Odkládací Stolek Bali
Značka: Möbelix
669 Kč
Ověřit dostupnost »
Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a...

Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a desky v bílé barvě se hodí k různým stylem bydlení: od retra přes shabby-chic až po minimalistický styl.   Stolek s rozměry 39 x 58 x 39 cm (š / v / h) dodá každé místnosti svěží ráz. Můžete ho využít k odkládání květů nebo knih, či různých jiných dekoračních předmětů. S maximální nosností 2 kg nemusíte klást své fantazii žádné meze.   Charakteristický stolek do extravagantní domácnosti!
Velmi oblíbený produkt můžete najít rovnou tady a teď na našich stránkách v sekci odkládací stolky. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této sekce za skvělou cenu! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix představuje skvělý sortiment. Podívejte se sami!

Tento unikátní kus Odkládací Stolek Bali od populární značky Möbelix snadno získáte tady a teď právě za výhodnou cenu. Cena od 669 Kč.