Osuška Bio Bavlna Svetlěhnedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Osuška je vyrobená ze 100% přírodní, trvalo pěstované organické bavlny a neobsahuje plasty ani jiné... více informací »
Osuška Bio Bavlna Svetlěhnedá
Značka: Möbelix
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Osuška je vyrobená ze 100% přírodní, trvalo pěstované organické bavlny a neobsahuje plasty ani jiné...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Osuška je vyrobená ze 100% přírodní, trvalo pěstované organické bavlny a neobsahuje plasty ani jiné škodlivé látky. To je dobré pro Vás a životní prostředí!Poskytuje jedinečně jemný pocit na pokožce, který byste chtěli mít vždy – vhodný i pro citlivou pokožku!Rychleschnoucí materiál je savý. Snadno lze prát v pračce a sušit v sušičce při nízké teplotě.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.
Hodně žádaný produkt Osuška Bio Bavlna Svetlěhnedá lze získat také na webu v oblíbené sekci froté osušky a ručníky! Připravili jsme pro vás nové produkty z této populární sekce na pár kliknutí.

Exkluzivní produkt Osuška Bio Bavlna Svetlěhnedá od výrobce s dobrým jménem Möbelix je k získání právě teď u nás za super cenu. Nyní za 649 Kč.