Pokoj Pro Mládež Point

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení profunkční a... více informací »
Pokoj Pro Mládež Point
Značka: Möbelix
14 899 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení profunkční a...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení profunkční a zároveň útulný pokoj. Dětská postýlka s integrovaným úložnýmprostorem, stůl s extra úložným prostorem pro výukový materiál, šatník aregál – to vše je přizpůsobeno potřebám mladých lidí a dětí. Všechnytyto kusy nábytku spojuje příjemný design v alpské bílé.     Do mládežnického pokoje POINT patří postel s ležicí plochou přibližně 90 x 200 cm. Jako speciální doplněk a ještě více úložné
Designový produkt máte možnost najít aktuálně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice kompletní pokoje pro děti! Nyní pořídíte další výrobky z této kategorie za super peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbelix vás obohatí o vysoce kvalitní produkty.

Akční produkt Pokoj Pro Mládež Point od oblíbené značky Möbelix snadno naleznete na našich stránkách teď levně. Teď za akční cenu 14 899 Kč.
Může vás také zaujmout ze sekce Kompletní pokoje pro děti