Postel Pro Děti A Mládež Unit Dub Sonoma/bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Postel UNIT je postel, psací stůl, regál a skříň v jednom!   Tato postel v krásném dubovém dekoru Sonoma... více informací »
Postel Pro Děti A Mládež Unit Dub Sonoma/bílá
Značka: Möbelix
10 799 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Postel UNIT je postel, psací stůl, regál a skříň v jednom!   Tato postel v krásném dubovém dekoru Sonoma...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Postel UNIT je postel, psací stůl, regál a skříň v jednom!   Tato postel v krásném dubovém dekoru Sonoma v kombinaci s bílou obohacuje každý dětský pokoj a je navržena tak, aby se šetřila prostor. Díky tomu zůstává dostatek prostoru na hraní a běhání!   Na vysoké lůžko je snadné se dostat přes čtyři příčky bočního žebříku. Může být namontován vlevo nebo vpravo, podle individuálních představ.   Pod povrchem postele se nachází psací stůl. S rozměry 112 x 72 x 65 (Š / V / H) nabízí dostatek prostoru pro školní povinnosti i volný čas. Má zásuvku na klávesnici, další zásuvku a 2 otevřené složky po obou stranách na odkládání kancelářských potřeb.   Vedle stolu se nachází regál s dalšími Tento kvalitní a levný produkt můžete získat rovněž tady a teď na našich stránkách v sekci dětské postele. Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Postel Pro Děti A Mládež Unit Dub Sonoma/bílá pocházející od značky Möbelix snadno najdete tady nyní v akci! Teď za akční cenu 10 799 Kč.