Postel Pro Děti Juletta 90×200 Cm Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy... více informací »
Postel Pro Děti Juletta 90x200 Cm Bílá
Značka: Möbelix
5 799 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy 170cm dodává posteli kreativitu, nakolik stačí barevná nebo průhledná látka a děti si tak mohou vytvořit postel s nebesy nad hlavou. Dodává se bez roštu, matrace, dekorací a lůžkovin. Samostatně můžete k posteli dokoupit sadu zásuvek pod postel, kam schováte lůžkoviny a hračky, nebo také díl pro další matraci s maximální výškou 22cm pro případ hosta. Maximální nosnost je 120kg.K posteli se doporučují rolovatelné rošty. Výška bočních desek ke začátku stříšky je 106cm.Postel bude však vypadat ještě krásnější a harmoničtější, pokud se rozhodnete postel rozšířit o zásuvky.Vše bude uspořádané, nic se nezašpiní a nezapráší.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Diskontní kousek Postel Pro Děti Juletta 90×200 můžete koupit bez obtíží tu v oblíbené kategorii dětské postele! Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! Oblíbený dodavatel Möbelix vám představuje skvělé zboží. To není všechno, máme toho více! U nás najdete další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Postel Pro Děti Juletta 90x200 Cm Bílá od známé značky Möbelix pořídíte tady a teď téměř zdarma. Akční cena 5 799 Kč.