Postel Pro Děti Karlson 90×200 Cm Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Perfektní postel pro princeznu s plochou lůžka 90x200cm z borovice s voskovaným povrchem. Bočnici lze namontovat... více informací »
Postel Pro Děti Karlson 90x200 Cm Bílá
Značka: Möbelix
8 599 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Perfektní postel pro princeznu s plochou lůžka 90x200cm z borovice s voskovaným povrchem. Bočnici lze namontovat...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Perfektní postel pro princeznu s plochou lůžka 90x200cm z borovice s voskovaným povrchem. Bočnici lze namontovat v pravo i vlevo.Výška střechy 200cm bude doslova vynikat, pokud přehodíte přes ni libovolnou barvenou nebo průsvitnou látku, případně doplníte osvětlením. Dodává se bez roštu, matrace, lůžkovin a dekorací.Doporučuje se rolovatelný rošt. K posteli je možné dokoupit samostatnou sadu zásuvek na odložení hrančiek a věcí, případně dodatečný prostor na druhý matraci o maximální výšce 22cm pro hosta.Postel bude však vypadat ještě krásnější a harmoničtější, pokud se rozhodnete postel rozšířit o zásuvky.Vše bude uspořádané, nic se nezašpiní a nezapráší.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně. Super výrobek Postel Pro Děti Karlson 90×200 Cm Bílá lze koupit bez obtíží tady u nás v rubrice dětské postele! Máme pro vás zcela nové zboží z této rubriky za akční cenu! Známý dodavatel Möbelix pro vás připravuje kvalitní sortiment. Nové kousky každý den.

Kvalitní a levný produkt Postel Pro Děti Karlson 90x200 Cm Bílá od odblíbeného výrobce Möbelix snadno můžete sehnat právě teď skutečně výhodně. Akční ceny od 8 599 Kč.