Povlečení Dvoubarevné Mako Stříbrná/růžová

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Kvalitní ložní povlečení je vyrobená ze 100% bavlny z přírodních vláken. 1x povlak na přikrývku má... více informací »
Povlečení Dvoubarevné Mako Stříbrná/růžová
Značka: Möbelix
769 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Kvalitní ložní povlečení je vyrobená ze 100% bavlny z přírodních vláken. 1x povlak na přikrývku má...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Kvalitní ložní povlečení je vyrobená ze 100% bavlny z přírodních vláken. 1x povlak na přikrývku má rozměry 140 x 200 cm a 1x povlak na polštář 70 x 90 cm. Praktický zip se postará o jednoduché a rychlé zapínání.Prádlo je prodyšná, snadno se udržuje a je vhodná pro sušení v sušičce, prát ji lze na 60 °.Začněte den odpočatý a buďte připraveni na výzvy, tato povlečení Vám umožní spát lépe než kdykoliv předtím!Zbarvení udělá z ložnice skutečný poutač očí!Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Zcela unikátní výrobek Povlečení Dvoubarevné Mako Stříbrná/růžová od výrobce s dlouholetou historií Möbelix jednoduše získáte právě teď u nás levně. Akční cena od 769 Kč.