Přebalovací Komoda Star

S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca 89 x 100,9 x 78 cm... více informací »
Přebalovací Komoda Star
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost »
S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca 89 x 100,9 x 78 cm...

S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca 89 x 100,9 x 78 cm (Š x V x H) v ideální výšce, aby pečování o miminko nebylo náročné pro vaše záda. K omezení integrovaného přebalovacího nástavce slouží dřevěná lišta se zaoblenými hranami. Samotná komoda má 2 otočná dvířka, 2 zásuvky a 4 police, do kterých se toho vejde opravdu hodně. V jedné ze dvou zásuvek můžete mít po ruce různé pečující produkty na ochranu dětské pokožky – a zároveň mimo dosah dětských tápajících rukou. Vaše zásoba plen může být ideálně uložena za dvěma dvířky. Do 3 otevřených přihrádek lze uložit dekorativní nebo jiné důležité předměty.
Povedený produkt Přebalovací Komoda Star získáte mimo jiné tady na našem webu umístěný v sekci přebalovací pulty! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Diskontní výrobek Přebalovací Komoda Star od známého výrobce Möbelix snadno můžete pořídit u nás právě v akci! V akci od 3 199 Kč.