Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo-černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost... více informací »
Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo-černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo-černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru – poutá pozornost nekomplikovaným vzhledem. Rovná šatní sestava z MDF se železným rámem v černé barvě má ​​celkový rozměr cca 145 x 137 x 40 cm (Š x V x H). Díky povlaku z melaminové pryskyřice je povrch odolný vůči poškrábání a snadno se ošetřuje. Do zhruba 60 x 77 x 40 cm (Š x V x H) velké komody se 4 zásuvkami můžete na dosah ruky uložit všechny druhy drobností, jako jsou šátky, tašky, rukavice a mnoho dalších. Šatní sestava boduje i poličkou o rozměrech přibližně 30 x 120 x 32 cm (Š x V x H) s 3 nastavitelnými policemi. Na šatníku je dostatek místa na kabáty a bundy.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Obvyklá cena: 5599 Kč Výjimečný a žádaný výrobek Předsíňový Nábytek Connor Barva můžete koupit mimo jiné u nás v oblíbené kategorii předsíňové a věšákové stěny. Nyní můžete koupit ještě podobné kousky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix vám představuje vynikající sortiment. Udělejte si radost.

Velmi prodávaný produkt Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix můžete sehnat tady napořád výhodně. Levně za 5 499 Kč.