Prošívaný Polštář Vital Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Prošívaný polštář je ideální pro alergiky. Zabezpečuje to vysokokvalitní tkanina z mikrovlákna a výplň ze... více informací »
Prošívaný Polštář Vital Bílý
Značka: Möbelix
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Prošívaný polštář je ideální pro alergiky. Zabezpečuje to vysokokvalitní tkanina z mikrovlákna a výplň ze...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Prošívaný polštář je ideální pro alergiky. Zabezpečuje to vysokokvalitní tkanina z mikrovlákna a výplň ze 100% silikonizovaných polyesterových vláken. Díky tomu je hygienický a snadno se udržuje.Je možné prát je na 60 ° a je vhodný pro sušení v sušičce.Zip umožňuje doplnit množství náplně podle svých potřeb.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Velmi žádaný kousek Prošívaný Polštář Vital Bílý lze nakoupit bezprostředně tu na stránkách zařazený v rubrice polštáře. Připravili jsme pro vás zlevněné kusy ve zmiňované kategorii snadno online! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Möbelix má v nabídce špičkové zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Oblíbený a kvalitní produkt Prošívaný Polštář Vital Bílý od oblíbené značky Möbelix jednoduše najdete tady teď právě opravdu výhodně. Teď v akci 399 Kč.