Psací Stůl Merlin

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Stůl MERLIN zaujme svým elegantním a promyšleným vzhledem. S rozměry přibližně 130 x 75 x 70 cm (Š / V... více informací »
Psací Stůl Merlin
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Stůl MERLIN zaujme svým elegantním a promyšleným vzhledem. S rozměry přibližně 130 x 75 x 70 cm (Š / V...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Stůl MERLIN zaujme svým elegantním a promyšleným vzhledem. S rozměry přibližně 130 x 75 x 70 cm (Š / V / H) se vejde do každé kanceláře. Díky úložnému prvku nabízí stůl také dostatek odkládacího prostoru.     Za otočnými dveřmi s panty vlevo se nacházejí dvě odkládací složky. Zde si můžete uschovat důležité dokumenty, poznámky, a podobně. Zásuvka je zvlášť vhodná pro psací a jiné kancelářské potřeby. Dveře a zásuvka se otevírají pomocí &uacu Kvalitní a oblíbený produkt Psací Stůl Merlin můžete koupit mimo jiné tady a teď na našem webu umístěný v sekci psací stoly. Nyní si můžete koupit parádní zboží ve zmíněné rubrice na pár kliknutí. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix má v nabídce vysoce kvalitní zboží. Vždyť to vidíte sami! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Psací Stůl Merlin od značky Möbelix najdete na našich stránkách teď právě za akční cenu! Nyní pořídíte jen za 5 499 Kč.