Rozkládací Pohovka Roma

Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní antracitové barvě. Vše do sebe... více informací »
Rozkládací Pohovka Roma
Značka: Möbelix
4 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní antracitové barvě. Vše do sebe...

Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní antracitové barvě. Vše do sebe výborně zapadá: Rovné tvary, potah ze šedé tkaniny, prošívaný povrch a kónicky tvarované nohy z lesklé nerezavějící oceli vedou k jedinečnému vzhledu, který se přizpůsobí každému prostředí. Pohovka nabízí tři místa k sezení se šířkou 179 cm, a po rozložení se změní na pohodlnou postel s lehací plochou 179 x 114 cm. Ideální pro hosty! Optimální pohodlí při ležení zajišťuje pěnová výplň. Pohovka vydrží maximální zatížení kolem 300 kg, a vlasntní také certifikační značku REACH. Nenechte si ujít tento designový, praktický a levný produkt!Oblíbený a kvalitní produkt Rozkládací Pohovka Roma lze sehnat nyní na našem webu ve známé kategorii rozkládací pohovky a sedačky. Nyní pořídíte akční produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. Přední dodavatel Möbelix vyrábí špičkové zboží Však to vidíte sami. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Rozkládací Pohovka Roma pocházející od značky Möbelix můžete pořídit tady a teď právě ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 4 999 Kč.