Ručník Bio Bavlna Dýmová Modrá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Ručník je vyroben ze 100% přírodní, trvalo pěstované organické bavlny a neobsahuje plasty ani jiné škodlivé... více informací »
Ručník Bio Bavlna Dýmová Modrá
Značka: Möbelix
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Ručník je vyroben ze 100% přírodní, trvalo pěstované organické bavlny a neobsahuje plasty ani jiné škodlivé...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Ručník je vyroben ze 100% přírodní, trvalo pěstované organické bavlny a neobsahuje plasty ani jiné škodlivé látky. To je dobré pro Vás a životní prostředí!Poskytuje jedinečně jemný pocit na pokožce, který byste chtěli mít vždy – vhodný i pro citlivou pokožku!Rychleschnoucí materiál je savý. Snadno lze prát v pračce a sušit v sušičce při nízké teplotě.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Ve slevě tento produkt jde koupit bez obtíží tady u nás v oblíbené rubrice froté osušky a ručníky. Prozkoumejte ostatní produkty z této známé rubriky za rozumné peníze.

Kvalitní produkt Ručník Bio Bavlna Dýmová Modrá od spolehlivé značky Möbelix k dostání bezpečně online až neuvěřitelně levně. Cena již od 649 Kč.