Sada Hrnců Z Nerezové Oceli Astoria 4 Ks/sada

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Hrnce vyrobené z nerezové oceli Cromargan®, která je odolná proti poškrábání. Nechytá... více informací »
Sada Hrnců Z Nerezové Oceli Astoria 4 Ks/sada
Značka: Möbelix
3 099 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Hrnce vyrobené z nerezové oceli Cromargan®, která je odolná proti poškrábání. Nechytá...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Hrnce vyrobené z nerezové oceli Cromargan®, která je odolná proti poškrábání. Nechytá pachy ani chutě potravin, jednoduše se čistí. Díky univerzálnímu dnu TransTherm® jsou hrnce vhodné na všechny typy varných desek včetně indukce. Mytí v myčce je samozřejmostí. Tento diskontní výrobek Sada Hrnců Z Nerezové Oceli Astoria 4 Ks/sada můžete sehnat rovněž tu na našich stránkách zařazený v kategorii hrnce. Nyní můžete získat parádní produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více produktů od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Möbelix vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment A to je teprve začátek.

Tento akční a ve slevě produkt Sada Hrnců Z Nerezové Oceli Astoria 4 Ks/sada od známé společnosti Möbelix je dostupný právě zde pořád výhodně. Nyní za 3 099 Kč.