Šanon Na Časopisy Mesh

Univerzální držák na noviny z kovu, díky kterému budete mít na psacím stole dokonalý pořádek. Stojan s rozměry 32,5 x 21,5 x 13... více informací »
Šanon Na Časopisy Mesh
Značka: Möbelix
79 Kč
Ověřit dostupnost »
Univerzální držák na noviny z kovu, díky kterému budete mít na psacím stole dokonalý pořádek. Stojan s rozměry 32,5 x 21,5 x 13...

Univerzální držák na noviny z kovu, díky kterému budete mít na psacím stole dokonalý pořádek. Stojan s rozměry 32,5 x 21,5 x 13 cm (š / v / h) je ideální pro odkládání dokumentů, časopisů, pořadačů apod. Zkrášlete si své pracoviště se stabilním držákem na noviny ze série MESH! Kvalitní a velmi žádaný produkt Šanon Na Časopisy Mesh jde nakoupit právě nyní u nás zařazený v sekci vybavení a doplňky do kanceláře. Nyní získáte zcela nové produkty z naší kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Šanon Na Časopisy Mesh od značky Möbelix seženete tady a teď právě opravdu levně. V akci od 79 Kč.