Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj stylovým způsobem.... více informací »
Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá
Značka: Möbelix
4 959 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj stylovým způsobem....

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj stylovým způsobem. Velká skříň s rozměry přibližně 170 x 196 x 60 cm (Š / V / H) vizuálně přesvědčuje. Tělo v krásném dubovém dekoru Sonoma a její bílá přední část dokonale zapadají do místnosti a jsou v ložnici nebo dětském pokoji vkusné, ale diskrétní. Se dvěma nastavitelnými policemi a dvěma šatními tyčemi na šaty nabízí WIKI také dostatek úložného prostoru pro oděvy a další. Nádherný kus nábytku, který si zamilujete nejen vy, ale také vaše děti.   Tento neodolatelný výrobek Šatní Skříň Wiki V Dekoru je k získání aktuálně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Nyní můžete koupit ještě další produkty ze zmíněné kategorie snadno online! Přední značka Möbelix má k dispozici vysoce kvalitní produkty.

Ve slevě tento produkt Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá originál od výrobce Möbelix pořídíte tady teď právě ve výprodejové akci! Právě teď jen za 4 959 Kč.