Sedací Souprava Varese

Krásná a nadčasová sedací souprava VARESE v elegantním designu s jedinečnou koňakovou barvou potahu si vás získá na první pohled!  S... více informací »
Sedací Souprava Varese
Značka: Möbelix
57 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Krásná a nadčasová sedací souprava VARESE v elegantním designu s jedinečnou koňakovou barvou potahu si vás získá na první pohled!  S...

Krásná a nadčasová sedací souprava VARESE v elegantním designu s jedinečnou koňakovou barvou potahu si vás získá na první pohled!  S velkorysými rozměy cca 219 x 238 cm nabízí 6 míst k sezení. Díky funkci spaní s plochou lůžka 120 x 181 cm se může zdržet přes noc i některý z vašich hostů. Nejen při spaní, ale i sezení se budete cítit neskutečně pohodlně díky speciálnímu pružinovému systému a PUR pěně v čalounění. Už dlouho sníte o moderní a pohodlné sedací soupravě? VARESE je jistou zárukou vaší spokojenosti!
Žádaný produkt Sedací Souprava Varese máte možnost koupit také tady na našem webu v rubrice rozkládací pohovky a sedačky! Vyberte si kvalitní produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Sedací Souprava Varese od oblíbené značky Möbelix snadno můžete najít zde nyní téměř zdarma! Nabídky od 57 999 Kč.