Skříň Bernau 226cm

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Sestavte si ložnici podle vašich představ s nábytkovou sérií BERNAU! Šatní skříň, postel a komoda jsou k... více informací »
Skříň Bernau 226cm
Značka: Möbelix
13 799 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Sestavte si ložnici podle vašich představ s nábytkovou sérií BERNAU! Šatní skříň, postel a komoda jsou k...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Sestavte si ložnici podle vašich představ s nábytkovou sérií BERNAU! Šatní skříň, postel a komoda jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních. Šatní skříň v barevné kombinaci dekorů dub San Remo a bílá zaujme už na první pohled svou velikostí a designem. S rozměry cca 226 x 210 x 62 cm (Š / V / H) disponuje 2 pantovými dveřmi a 2 velkými zásuvkami. Za dveřmi se nacházejí 2 šatní tyče a 2 nastavitelné police. Nejdůležitější informace: rozměry: cca 226 x 210 x 62 cm (Š / V / H) Diskontní kus Skříň Bernau 226cm máte možnost dostat bezprostředně na webu v sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Mrkněte na ještě jiné produkty z této populární sekce za parádní cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Möbelix pro své zákazníky prodává vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Tento velmi oblíbený výrobek Skříň Bernau 226cm značky Möbelix snadno naleznete právě teď ve výprodejové akci! Nabídka od 13 799 Kč.