Skříň Falun

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. 4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš obytný prostor stane... více informací »
Skříň Falun
Značka: Möbelix
8 539 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. 4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš obytný prostor stane...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. 4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš obytný prostor stane útulným. Její povrch v bílém dekoru poskytuje rozmanitost a klade důraz na dřevěné úchytky a nohy. Dvě zrcadla s rozměry 33 x 187 cm (Š / V) zajišťují přehled nad zvoleným outfitem. Tato skříň s rozměry přibližně 182 x 203 x 53 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru pro šatník. Jeho praktický interiér obsahuje 1 tyč na šaty a 4 police. Náš tip:Skříň s křídlovými dveřmi FALUN je k dispozici v několika velikostech abarvách. Díky tomu můžete svůj obytný prostor využít a přizpůsobitještě flexibilněji. Nejdůležitější informace barva: alpská bíla Vysoce kvalitní produkt jde získat snadno na našem webu umístěný v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní si můžete koupit akční produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! Tento výrobce Möbelix vám představuje špičkové produkty.

Designový kus Skříň Falun od společnosti Möbelix můžete najít tady za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 8 539 Kč.