Skříň S Posuvnými Dveřmi Merlin

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Stylové barevné schéma šatní skříně MERLIN v antracitové a smrkové barvě vytváří moderní, přesto... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Merlin
Značka: Möbelix
5 759 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Stylové barevné schéma šatní skříně MERLIN v antracitové a smrkové barvě vytváří moderní, přesto...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Stylové barevné schéma šatní skříně MERLIN v antracitové a smrkové barvě vytváří moderní, přesto rustikální vzhled bez rušivých elementů. Skříň lze úspěšně kombinovat s mnoha nábytkovými styly.   S rozměry přibližně 170 x 195,5 x 59,5 cm (Š x V x H) poskytuje dostatek prostoru pro vaše oblečení. V interiéru jsou k dispozici dvě tyče na šaty, které jsou ideální na zavěšení šatů, halenek nebo obleků. Dvě police nabízejí dostatek místa pro uložení svetrů a triček. Poličky s šířkou přibližně 82 cm a tloušťce přibližně 15 mm lze zatížit přibližně do 5 kg. Police není možné umístit libovolně.   Jako materiál povrchu byl zvolen odolný a snadno udržovatelný dekor dřeva. Dvě posuvné dveře jsou vybaveny úchytkami. Při tomto typu skř&iacut Ve slevě tento produkt lze zakoupit lehce tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Získejte parádní zboží ve zmiňované rubrice za internetové ceny!

Oblíbený a kvalitní výrobek Skříň S Posuvnými Dveřmi Merlin s osvědčenou značkou Möbelix dostanete tady extra se slevou. Nyní za 5 759 Kč.