Sprchový Regál Palermo B991778

Tento pochromovaný regál do sprchy z hliníku se vyznačuje velkým prostorem na veškeré příslušenství potřebné do sprchy. Na 3... více informací »
Sprchový Regál Palermo B991778
Značka: Möbelix
389 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento pochromovaný regál do sprchy z hliníku se vyznačuje velkým prostorem na veškeré příslušenství potřebné do sprchy. Na 3...

Tento pochromovaný regál do sprchy z hliníku se vyznačuje velkým prostorem na veškeré příslušenství potřebné do sprchy. Na 3 poličky lze uložit vše, co je potřeba: přes šampony, sprchové gely či jinou kosmetiku a pomůcky ke koupání. K závěsnému regálu lze připevnit i žínku a masážní houbu. S rozměry přibližně 28 x 55 x 11 cm (Š / H / D) lze snadno a bezpečně namontovat pomocí šroubů. Skutečně praktický sprchový regál pro každou koupelnu!
Výjimečný a žádaný výrobek je k dostání snadno na našich stránkách v sekci ostatní příslušenství do koupelny! Najděte si zlevněné zboží z této známé kategorie v akci. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Möbelix vám může poskytnout kvalitní produkty. A to je teprve začátek.

Tento výjimečný kus Sprchový Regál Palermo B991778 od výrobce Möbelix snadno můžete získat nyní ve výprodejové akci! Cena od 389 Kč.