Stohovatelna Postel Single Bílá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Vkusná stohovatelná postel z masivního bílého voskovaného borovicového dřeva může být kombinována s... více informací »
Stohovatelna Postel Single Bílá
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Vkusná stohovatelná postel z masivního bílého voskovaného borovicového dřeva může být kombinována s...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Vkusná stohovatelná postel z masivního bílého voskovaného borovicového dřeva může být kombinována s druhým stohovatelným lůžkem.Nízká výška ležení umožňuje efektivní umístění pod šikmými stropy a v malých obytných prostorech.Plocha na ležení má rozměr přibližně 90 x 200 cm a je možné ji zatížit maximálně do hmotnosti cca 120 kg, maximální výška matrace je přibližně 15 cm.Tip: Vhodné lamelové rošty a matrace samozřejmě najdete i v online obchodě Möbelix – nejlepší je objednat si je současně.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Tento výjimečný výrobek Stohovatelna Postel Single Bílá od známé společnosti Möbelix jednoduše seženete právě teď se slevou! Nyní za akční cenu 3 199 Kč.