Stropní Led Svítidlo Fridolin2 17/17cm, 10 Watt

Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni - bílé... více informací »
Stropní Led Svítidlo Fridolin2 17/17cm
Značka: Möbelix
429 Kč
Ověřit dostupnost »
Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni - bílé...

Vneste do svého příbytku styl a eleganci s LED stropním svítidlem, vyrobeným z plastu! Ať už v kuchyni nebo v předsíni – bílé stropní světlo šikovně podtrhne vás interiér a je stmívatelné s třemi stupni. LED stropní svítidlo o rozměrech cca 17 x 17 x 3,6 cm (D x Š x V) je vybaveno 1 x 10 W LED a zútulní váš domov teplým bílým světlem. Vhodným vypínačem stmívače můžete přizpůsobit svítivost své náladě a vytvořit příjemné nebo romantické prostředí. Vychutnejte si brilantní jas stiskem jediného tlačítka s vaším novým stropním svítidlem s 1200 lm!
Tento žádaný produkt Stropní Led Svítidlo Fridolin2 je k sehnání v pohodě na stránkách v populární kategorii stropní osvětlení. Nyní koupíte jiné kousky z naší sekce za rozumné peníze! Výrobce Möbelix pro své zákazníky dodává vynikající výrobky.

Oblíbený výrobek Stropní Led Svítidlo Fridolin2 17/17cm, 10 Watt originál od značky Möbelix jednoduše naleznete právě teď téměř zdarma. Ceny od 429 Kč.