Umělá Kožešina Marina, 90/60cm, Šedá

Tato umělá ovčí kůže v šedé a bílé barvě vám nabízí obzvláště útulný doplněk do vašeho příbytku. Obzvláště... více informací »
Umělá Kožešina Marina
Značka: Möbelix
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Tato umělá ovčí kůže v šedé a bílé barvě vám nabízí obzvláště útulný doplněk do vašeho příbytku. Obzvláště...

Tato umělá ovčí kůže v šedé a bílé barvě vám nabízí obzvláště útulný doplněk do vašeho příbytku. Obzvláště měkká syntetická kožešina s rozměrem přibližně 60 x 90 cm (Š / D) je vyrobena ze 100 % polyakrylu. S výškou vlasu asi 70 mm je ideální jako doplněk na vaše oblíbené křeslo nebo jako útulný koberec na podlahu. Tato syntetická kůže je vhodná i na podlahové topení a lze ji prát v pračce do 30 °C.
Kvalitní a žádaný produkt Umělá Kožešina Marina, 90/60cm, Šedá máte možnost nakoupit rovněž tu v sekci koberce a rohožky. Nyní si můžete vybrat parádní zboží z této populární kategorie za akční cenu! Oblíbený výrobce Möbelix dlouhodobě prodává kvalitní zboží. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Umělá Kožešina Marina, 90/60cm, Šedá od výrobce Möbelix můžete pořídit právě zde se slevou. Aktuálně v akci za 499 Kč.