Umělá Kožešina Sabrina, 60/90cm, Růžová

Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký... více informací »
Umělá Kožešina Sabrina
Značka: Möbelix
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký...

Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký povrch – s výškou vlasu asi 20 mm! Kožešina je obzvláště nenáročná na péči, a o rozměrech přibližně 60 x 90 cm (Š / D) je tato umělá kožešina bílo-růžové barvy vhodná i pro podlahové topení. Pokud se zašpiní, je možné ji prát v pračce do 30 °C.
Nejprodávanější výrobek Umělá Kožešina Sabrina, 60/90cm, můžete koupit teď tady na webu v oblíbené sekci koberce a rohožky. Podívejte se na vyjímečné výrobky ze zmíněné rubriky za super ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další zboží od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Umělá Kožešina Sabrina, 60/90cm, Růžová od společnosti Möbelix snadno můžete pořídit zde nyní opravdu levně. Aktuálně v akci za 499 Kč.