Umelá Kožešina Sabrina, 60/90cm

Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký povrch -... více informací »
Umelá Kožešina Sabrina
Značka: Möbelix
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký povrch -...

Dopřejte svému interiéru romantický vzhled s umělou ovčí kožešinou ze 100 % polyesteru a užijte si naboso její měkký povrch – s výškou vlasu asi 20 mm! Kožešina je obzvláště nenáročná na péči, a o rozměrech přibližně 60 x 90 cm (Š / D) je tato umělá kožešina bílo-zelené barvy vhodná i pro podlahové topení. Pokud se zašpiní, je možné ji prát v pračce do 30 °C.Kvalitní a velmi žádaný kus Umelá Kožešina Sabrina, 60/90cm lze koupit pohodlně tady na našem webu zařazený v kategorii koberce a rohožky. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této oblíbené sekce za extra cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Möbelix vám představuje velmi kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento skvělý výrobek Umelá Kožešina Sabrina, 60/90cm od oblíbené značky Möbelix můžete najít u nás nyní za výhodnou cenu! Právě teď jen za 499 Kč.