Vysoká Komoda Harvey

Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně doplňují antracitově... více informací »
Vysoká Komoda Harvey
Značka: Möbelix
9 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně doplňují antracitově...

Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně doplňují antracitově šedé rámečky a lišty úchytek. Čtyři nastavitelné police se skrývají za dvěma velkými otočnými dveřmi. Skříň má také dva šuplíky. Získáte tak dostatek úložného prostoru pro uložení knih, oblečení nebo jiných předmětů denní potřeby. Navíc velká otevřená přihrádka a devět malých přihrádek nabízí dostatek prostoru pro uložení vína. Odkládací plocha o šířce cca 160 cm může sloužit i jako polička na dekorativní předměty, rostliny nebo jiné krásné věci.
Zcela unikátní produkt Vysoká Komoda Harvey máte možnost dostat ještě tady a teď na našem webu ve známé kategorii komody do kuchyně! Nyní můžete získat skvělé výrobky ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další prověřené produkty značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Nejprodávanější výrobek Vysoká Komoda Harvey od výrobce Möbelix snadno můžete sehnat zde nyní za výhodnou cenu! Nabídka již od 9 499 Kč.