Vyvýšená Postel Kasper Záves Béžově-Zelený

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Všichni malí... více informací »
Vyvýšená Postel Kasper Záves Béžově-Zelený
Značka: Möbelix
7 839 Kč
Ověřit dostupnost »
Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Všichni malí...

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Všichni malí dobrodruhové si oblíbí tuto skvělou dětskou postýlku, vyrobenou z masivní borovice s bílým ochranným nátěrem. Při celkovém rozměru cca 206 x 217 x 195 cm (D x Š x V) je k dispozici nejen pohodlná horní lehací plocha asi 90 x 200 cm (Š x D) s ochranou proti pádu, ale i dostatek prostoru pro běhání, skrývání a hraní si. Hezký béžovo-zelený závěs povzbudí vaše děti k nápadité hře – budou zaneprázdněny hrami a zažijí spoustu dobrodružství i se sourozenci a kamarády. Zatímco na vrchní lůžko postele lze snadno a bezpečně vylézt po žebříku, pro cestu zpět na zem je dobrou volbou zábavná skluzavka, která vychází z hradní věže. Tak zábavné! S touto všestrannou dětskou postýlkou se všem dětem splní sny! Vhodné pro děti od 6 let. Matrace, rošt, lůžkoviny a vyobrazené dekorace a doplňky nejsou součástí balení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (DTento žádaný kousek Vyvýšená Postel Kasper Záves Béžově-Zelený jde získat pohodlně na našem webu umístěný v sekci dětské postele! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této populární kategorie za báječnou cenu! Značka Möbelix vyrábí vynikající sortiment.

Exkluzivní kus Vyvýšená Postel Kasper Záves Béžově-Zelený s osvědčenou značkou Möbelix jednoduše najdete tady nyní za akční cenu. Akční ceny již od 7 839 Kč.