Vyvýšená Postel Kasper Záves Růžový

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Všechny malé... více informací »
Vyvýšená Postel Kasper Záves Růžový
Značka: Möbelix
9 799 Kč
Ověřit dostupnost »
Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Všechny malé...

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Všechny malé princezny si oblíbí tuto skvělou dětskou postýlku, vyrobenou z masivní borovice s bílým ochranným nátěrem. Při celkovém rozměru cca 206 x 217 x 195 cm (D x Š x V) je k dispozici nejen pohodlná horní lehací plocha asi 90 x 200 cm (Š x D) s ochranou proti pádu, ale i dostatek prostoru pro běhání, skrývání a hraní si. Hezký růžový závěs povzbudí vaše děti k nápadité hře – budou zaneprázdněny hrami a zažijí spoustu dobrodružství i se sourozenci a kamarády. Zatímco na vrchní lůžko postele lze snadno a bezpečně vylézt po žebříku, pro cestu zpět na zem je dobrou volbou zábavná skluzavka, která vychází z hradní věže. Tak zábavné! S touto všestrannou dětskou postýlkou se všem dětem splní sny! Vhodné pro děti od 6 let. Matrace, rošt, lůžkoviny a vyobrazené dekorace a doplňky nejsou součástí balení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping)Kvalitní a oblíbený výrobek Vyvýšená Postel Kasper Záves lze pořídit mimo jiné na našem webu ve známé kategorii dětské postele. Máme pro vás parádní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! To není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel Möbelix dodává vynikající sortiment. A to je teprve začátek.

Tento nejprodávanější produkt Vyvýšená Postel Kasper Záves Růžový od oblíbené značky Möbelix jednoduše můžete získat tady teď za akční cenu. Nabídky již od 9 799 Kč.