Vyvýšená Postel Manuel Závěs Modrý

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato kvalitní herní postel z masivní borovice promění každý dětský pokoj na svět... více informací »
Vyvýšená Postel Manuel Závěs Modrý
Značka: Möbelix
6 879 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato kvalitní herní postel z masivní borovice promění každý dětský pokoj na svět...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato kvalitní herní postel z masivní borovice promění každý dětský pokoj na svět plný fantazie. Vaše dítě se pomocí žebříku snadno dostane na lůžko o rozměrech přibližně 200 x 90 cm. Zde umístěte rolovací rošt a matraci (nejsou součástí balení), a vaše dítě může nádherně relaxovat nebo snít. Ochrana proti pádu zajišťuje potřebnou ochranu během spánku. Po vydatném spánku je opět čas na hry! Načež scházet dolů po žebříku, když je k dispozici zábavná skluzavka? Spodní prostor pod lůžkem lze využít jako další prostor k spaní nebo na hraní. Díky nádhernému závěsu světle modré a tmavě modré barvy se spodní prostor stane útulným domkem, ve kterém se děti úžasně zabaví. Postel MANUEL měří přibližně 206 x 217 x 113 cm (D x Š x V) a je k dispozici v různých barvách. Zvlášť praktické: můžete ji také smontovat v obrácené verzi. Udělejte z dětského pokoje místo představivosti pro nejmenší! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejšUnikátní a oblíbený výrobek můžete koupit právě tady na našem webu zařazený v rubrice dětské postele. Máme pro vás skvělé produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Naše nabídka je široká, u nás najdete další zboží značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Möbelix má špičkové výrobky.

Exkluzivní výrobek Vyvýšená Postel Manuel Závěs Modrý od známé značky Möbelix snadno můžete pořídit u nás právě skutečně výhodně! Nabídka již od 6 879 Kč.