Whirlpool, 120 Mas.trysek Fiji, Ø/v: 180/66cm, 669l

Po dlouhém pracovním týdnu vám šedo-bílá vířivka FIJI zaručeně poskytne odpočinkovou a relaxační přestávku. Užijte si... více informací »
Whirlpool
Značka: Möbelix
13 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Po dlouhém pracovním týdnu vám šedo-bílá vířivka FIJI zaručeně poskytne odpočinkovou a relaxační přestávku. Užijte si...

Po dlouhém pracovním týdnu vám šedo-bílá vířivka FIJI zaručeně poskytne odpočinkovou a relaxační přestávku. Užijte si příjemné vodní masáže a teplotu vody až 40° v této vířivce z plastu! Díky robustnímu materiálu je bazén vhodný pro vnitřní i venkovní použití. V případě potřeby lze bazén přepravovat pomocí připevněných bočních madel. Vířivou vanu FIJI lze sestavit bez použití nářadí, má polstrovanou podlahu s vypouštěcím ventilem – to zaručuje maximální komfort sezení! Bazénová folie v mozaikovém designu zajišťuje elegantní vzhled. Tuto vířivku o rozměrech cca 180 x 66 cm (H x V) napustíte cca 669 litry vody. V rámci dodávky dostanete také kryt, filtrační vložku a sadu na opravu. Za chvíli se váš domov může přeměnit na malý wellness prostor!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Whirlpool, 120 Mas.trysek Fiji, Ø/v: 180/66cm, 669l od oblíbené značky Möbelix máte možnost koupit bezpečně online výhodně! Akční ceny již od 13 999 Kč.
Může vás také zaujmout ze sekce Bazény a vířivky