Zahradní Židle Barva Cappucino

Moderní židle svým vzhledem a extrémně pohodlná - Profilované opěradlo a sedák i měkce zaoblená linie područek jsou skutečnými přednostmi tohoto... více informací »
Zahradní Židle Barva Cappucino
Značka: Möbelix
849 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní židle svým vzhledem a extrémně pohodlná - Profilované opěradlo a sedák i měkce zaoblená linie područek jsou skutečnými přednostmi tohoto...

Moderní židle svým vzhledem a extrémně pohodlná – Profilované opěradlo a sedák i měkce zaoblená linie područek jsou skutečnými přednostmi tohoto produktu. Současná plochá proutěná textura, snadno se čistí a stohuje. Ideální pro vnitřní i venkovní použití.
Obvyklá cena: 849 Kč
Velmi prodávaný produkt Zahradní Židle Barva Cappucino lze pořídit v pohodě tu na našich stránkách zařazený v sekci zahradní židle a křesla! Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z této známé sekce za super peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější produkt Zahradní Židle Barva Cappucino s osvědčenou značkou Möbelix máte možnost nakoupit v naší online nabídce za extra cenu. Momentálně v akci za 849 Kč.