Závěsná Lampa Isa

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Dodáva sa bez žiarovky, primer 40 cm, celková106 / 5000Übersetzungsergebnisse Toto zboží je k dispozici POUZE... více informací »
Závěsná Lampa Isa
Značka: Möbelix
1 799 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Dodáva sa bez žiarovky, primer 40 cm, celková106 / 5000Übersetzungsergebnisse Toto zboží je k dispozici POUZE...

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Dodáva sa bez žiarovky, primer 40 cm, celková106 / 5000Übersetzungsergebnisse Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Dodává se bez žárovky, primer 40 cm, celková výška 130 cm Hodně žádaný produkt Závěsná Lampa Isa jde získat mimo jiné u nás ve známé kategorii závěsné osvětlení. Najděte si oblíbené zboží ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. Věhlasná značka Möbelix vám nabízí prvotřídní sortiment. A to ještě není vše. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další zboží značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a levný kousek Závěsná Lampa Isa od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix máte možnost získat v naší internetové nabídce za skvělou cenu! Aktuálně výhodně za 1 799 Kč.