Židle Serafina Šedá

Židle SARAFINA v šedé barvě s pohodlným sametovým potahem a atraktivně prošívaným opěradlem je skvělým poutačem pro váš domov. Zaujme také... více informací »
Židle Serafina Šedá
Značka: Möbelix
2 599 Kč
Ověřit dostupnost »
Židle SARAFINA v šedé barvě s pohodlným sametovým potahem a atraktivně prošívaným opěradlem je skvělým poutačem pro váš domov. Zaujme také...

Židle SARAFINA v šedé barvě s pohodlným sametovým potahem a atraktivně prošívaným opěradlem je skvělým poutačem pro váš domov. Zaujme také jedinečně řešeným tvarem, který přispívá ke zvýšenému pohodlí a propůjčí nezaměnitelný styl každé kuchyni či jídelně. Židle o rozměrech přibližně 55 x 80,5 x 59,5 cm (Š x V x H) s práškově lakovaným rámem v černé barvě má také pohodlné područky. S hloubkou sedáku cca 47 cm lze tuto židli naložit až do hmotnosti 140 kg. Polstrování z měkké pěny zajišťuje vynikaj& Oblíbený a akční produkt Židle Serafina Šedá je dostupný rovněž na našich stránkách zařazený v sekci jídelní křesla! Nyní si můžete vybrat akční zboží ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento levný kus Židle Serafina Šedá značky Möbelix jednoduše můžete získat na našich stránkách se slevou! Teď za akční cenu 2 599 Kč.